Πρακτική εφαρμογή στην ειδικότητα

Ευχαριστούμε  τους Συλλόγους Γονέων και Κηδεμόνων, τους εκπαιδευτικούς και τις Διευθύνσεις των δημοτικών σχολείων και του Κ.Δ.Α.Π. «Μαθητούπολη» που εμπιστεύτηκαν τις σπουδάστριες του Δ. ΙΕΚ Μεσολογγίου για το αποκριάτικο face painting των μικρών μας φίλων.

Ευχαριστούμε τις εκπαιδεύτριες Ελισάβετ Ιωάννου, Ζωή Κατσώνη, Αντωνία Σιδέρη και Χρύσα Γούναρη για την εξαιρετική κατάρτιση που προσφέρουν στις σπουδάστριες του τμήματος.

Τέλος ένα μεγάλο ″Ευχαριστώ″ στις ίδιες τις σπουδάστριες Θωμαΐδα Σκαρμούτσου, Αγαθή Σαγάνη, Κωνσταντίνα Μπακογιάννη, Κωνσταντίνα Κανελλοπούλου, Βασιλική Ζολώτα που διέθεσαν τον προσωπικό τους χρόνο και ανέλαβαν με υποδειγματικό επαγγελματισμό το face painting των μικρών μας φίλων.